به همت دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب در مشهد، سلسله نشست های تحلیلی گفتمانی «ره بر» با موضوع «تحلیل بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) در روز قدس» برگزار می‌شود.
به گزارش دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب در مشهد، این نشست شنبه 18 اردیبهشت ماه ساعت 17 به صورت مجازی و حضوری(با تعداد محدود) برگزار می شود.
در نشست تحلیلی گفتمانی «ره بر» دکتر فواد ایزدی؛ استاد دانشگاه و کارشناس مسائل بین الملل و شیخ علی دعموش؛ معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله به تحلیل بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) در روز قدس خواهند پرداخت.
طبق اعلام دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب در مشهد، علاقه‌مندان به شرکت در این دوره می‌توانند با ارسال عدد 2 به سامانه ۱۰۰۰۴۰۰۲۰ در این نشست ثبت نام کنند.

در این موضوع می توانید به کتاب “فلسطین” که پیش از این در انتشارات انقلاب اسلامی به نشر رسیده است مراجعه کنید
آرمان امام‌ خمینی قدّس‌سره جان تازه‌‌ای به پیکر انتفاضه دمید و ابتکار تعیین جمعه‌‌ی آخر ماه مبارک رمضان به عنوان «روز جهانی قدس» عامل ماندگاری مسأله‌‌ی فلسطین گردید. پس از ارتحال آن حکیم الهی، عَلَم این آرمان‌خواهی بر دوش خلف صالح او یعنی حضرت آیت‌‌الله خامنه‌‌ای دام‌ظلّه‌العالی قرار گرفت.
گستره‌‌ی اطلاعات معظّمٌ‌له و اشراف ایشان بر مبانی فقهی، تاریخی و سیاسی مسأله‌‌ی فلسطین، هر محقق و شیفته‌‌ی علم را به پای سخن ایشان می‌‌کشاند.
این اثر تلاشی ناچیز به منظور تسهیل استفاده‌‌ی علاقه‌‌مندان بهره‌‌مندی از محضر ایشان است.

علاقمندان می توانند برای تهیه این کتاب به سایت فروشگاه کتاب انقلاب اسلامی مراجعه کنند.

بستن منو
بسم الله الرحمن الرحیم